Uwaga! Plan na cały semestr! Może ulec zmianie!


Komunikaty Dziekanatu:

  1. Od nowego roku akademickiego w naszej Uczelni funkcjonuje nowy portal dla studentów USOSweb, który zastąpił dotychczas używaną Wirtualną Uczelnię. Portal dostępny jest TUTAJ. Dane do logowania zostały przesłane na adresy uczelniane (logowanie jak do MS Teams).

Informacje do planu zajęć:

  1. Plan zajęć może ulec zmianie.
  2. Przydział do grup dziekańskich, sportowych, klinicznych (12- i 8-osobowych), pływackich i innych został przesłany przez Dziekanat na maile rocznikowe oraz udostępniony w grupach na Facebooku.
  3. Część wykładów w semestrze letnim 2023/2024 prowadzonych jest z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie) na platformie MS Teams. Stosowna adnotacja znajduje się przy nazwie przedmiotu (Z). Zespoły przedmiotowe zostały utworzone. Prosimy sprawdzić, czy się wyświetlają. W przypadku braku zespołu prosimy o kontakt z Koordynatorem Dziekanatu.

Szukaj planów

grupy
nauczyciela
saliInformacje ogólne:

  1. Portal przeznaczony jest dla studentów oraz nauczycieli akademickich Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.
  2. Podział roku akademickiego 2023/2024 dostępny jest tutaj.